Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

HORVATIJAS SENĀS PILSĒTAS UN DABAS FENOMENICena : € 280,- 219,- € - akcijas cena piemaksājot par izbrauk.eksk.pak.) € 279.00 (akcijas cena bez izbrauk.eksk.pak.)

 

 

Datumi : 31.07., 24.08., 09.09.
8 dienas / visas naktis naktsmītnēs 


HORVĀTIJAS SENĀS PILSĒTAS UN DABAS FENOMENI (ATPŪTA TROGIRAS RIVJERĀ) SPLITA – VRJANAČA STALAKTĪTU ALAS – TROGIRAS RIVJERA - DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – KRAVICAS ŪDENSKRITUMI – PLITVICAS EZERI 

 1. diena.  „Un ceļojums sākās...” 5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Brno apkaime. Ierašanās viesnīcā. 

2. diena.  „Ceļš uz Horvātiju...” Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijai. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē 3* Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā. 5 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, kūrortpilsētā Okrug Gornij 

3. diena. „Pilsētas un pazemes krāšņumi!...” Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Splitu, Vranjača alu un Trogiru. Lielākās senās Dalmācijas un Adrijas jūras piekrastes pilsētas Splitas apskates ekskursija. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, pdara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai. 

4. diena.  „Dubrovnika – pilsēta cietoksnis...” Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 35 €) uz Dubrovniku. Pilsēta-cietoksnis tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu”. Ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!”. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa pilsētas mūriem. Uzbraucot ar pacēlāju tuvējā kalnā, pavērsies brīnišķīgs skats uz pilsētu. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no svelmes, dodieties uz tuvumā esošo Dubrovnikas pludmali vai doties uz Lokrum salu. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras rivjerā. 

5. diena.  „Atpūta pie Adrijas jūras...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti „Zivju pikniks”, kas Jums sniegs neaizmirstamas atmiņas un atpūtu pēc garā ceļa. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Uz salām baudīsiet neskarto dabu, ļauties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc pastaigas gar jūras krastu, Jūsu izsalkumu remdēs svaigi grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3 *Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.

6. diena.  „Balkānu- pērle Mostāra...” Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzbūvēts 15. gs. Pēc Mostāras dosimies uz Kravicas ūdenskritumiem. Ūdenskritumu augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri.Vakarā atgriešanās apartamentos 3* Trogiras rivjerā.

 7. diena.  „Unikālie dabas fenomeni...” Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Polijas teritorijā, Cešinas apkaimē.

 8. diena.  „Ceļš mājup...” Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 5 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, izvietošanās apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij. 4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2-vietīgām un 3-vietīgām guļamistabām, duša, WC, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā. Visas ēkas atrodas 100 līdz 400 – 500 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3 €. 

Samaksas kārtība: 
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas, 
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 Ceļojuma cenā ietilpst: 
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) 
• transporta un ceļa izdevumi, 
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis 2. un 8. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • naktsmītne Horvātijā 5 naktis, 4-vietīgos apartamentos bez brokastīm
 • grupas vadītāja pakalpojumi 

Piemaksas un papildus izdevumi: 
• vietējais tūrisma nodoklis: 1 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā); 
• 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas 40 €, 
• 2- vietīgā Studio tipa apartamentā ar brokastīm no personas 75 €, 
• 3-tā, 4-viet. apartamentā 60 €, 
• vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz 5 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā 80 €, 
• piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €, 
• piemaksa par broksatīm Horvātijā no personas 35 €, 
• ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports, 
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: 
Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Vrjanača alas 25 €;
Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 35 €;
Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 €. 

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €. 

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 65 €. 

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas. *Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

 Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Vrjanača alas 40 Kn;
 Zivju pikniks-kuģītis 30 €;  
 Kravicas ūdenskritums 2€; 
 Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 100 Kn (jūnijs, septembris) 160 Kn (jūlijs, augusts); vienas brokastis Horvātijā 7€. 

2017. gada izmaksas € 1 ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna). 
*Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €. 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.