Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Brīņišķīgā Sanktpēterburgā -visas naktis viesnīcā!Cena : no € 255,-

 

 

datums : 09.06.2021.
5 dienas
visas naktis viesnīcā! 

Ceļojuma programma

  1. diena. Agri no rīta izbraucam no Rīgas. Pietura Tartu. Ierodamies Narva. Livonijas cietokšņa apmeklējums. Tajā upes krastā (un robežā) atrodas Ivangorodas cietoksnis, kurš dibināts 14.gadsimtā. Cietoksni dibināja Ivans III 1492. gadā. Tas kļuva iespējams pēc dažām nopietnām uzvarām, pateicoties kurām tika uzveikts Livoniešu karaspēkus. Pēc celtniecības mēroga acīmredzami, ka Ivangorodas cietoksnis politiski bija noteikts kā priekšējā līnija ar Krievijas valsts robežu Tas ir pasaules praksē unikāls gadījums, kad ienaidnieku cietokšņi bija uzbūvēti šāviena sasniedzamības attālumā. Vakarā iebraucam Krievijas ziemeļu galvaspilsētas – Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā. 

2. diena. Brokastis viesnīcā. Kultūras un arhitektūras pieminekļiem, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, Vasaras parks, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pēc vēlēšanas par papildu samaksu Pētera un Pāvila katedrāle apmeklējums. Šajā dienā apmeklēsim pērlistarp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Piedāvājam arī izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Braucienu pavada aizraujoši gida stāsti par maršrutā redzamajiem objektiem un to īpašnieku likteņiem. Nakts viesnīcā. 

3. diena. Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenciCarskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci. Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā. 

4.diena. Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidenci. Ekskursija pa parku.Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Nakts viesnīcā.

5. diena. Brokastis viesnīcā. Ekskursija Gatčinā. Vēl viena Pēterburgas piepilsēta, kas nav īpaši pazīstama plašākam ceļotāju skaitam. Gatčinas pils apmeklējums. Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā atbraucam Rīgā. 

Ceļojuma cena: - 245 EUR 15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g. 70 EUR - papildvieta autobusā

 Ceļojuma cenā ietilpst:
 • brauciens ar komfortablu autobusu (TV, kondicionieris) un autoceļu izdevumi;
 • nakšņošana 365 hotelspb (Borovaja 104) http://hotel365spb.ru/, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, brokastis; 
• apskates ekskursijas Sanktpēterburgā, 
• gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

 Papildus izdevumi:
Ekskursijas pakete ar ieejas biļetem ( Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā !) 

Ietilpst: Livonijas cietoksnis Narvā(ieejas biļete +ekskursija ar gidu ) -9 EUR Ermitāža (ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video) -11EUR /0
* Katrīnas pils un parks (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu)-35 EUR ekskursija Pēterhofā –ieejas biļete uz parku ar ekskursiju ar gidu -20EUR/10EUR līdz 16g. Gatčinas pils (ieejas biļete +ekskursija ar gidu) -15EUR/5EUR bērniem līdz 16g. 
Naksnīgā autobusu ekskursija 
“Mistiskā Sanktpēterburga” -10 EUR

 Kopā 100 EUR (pieaug.) 

* Ermitāža bērniem līdz 18g. un studentiem ar ISIC bez maksas!

 Pērkot pilnu paketi – CENA 85 EUR pieaugušajiem, 65 EUR bērniem līdz 16g. /75 EUR bērniem 16g.- 18g. un studentiem ar ISIC!

 Papildus izdevumi:
Reģistrācija viesnīcā-150 RUB biļete uz kuģīti-600 RUB Pētera un Pāvila katedrāle -550 RUB Īzaka katedrāle -350 RUB Pavlovska parks/pils-100 RUB/500 RUB

 Krievijas E vīza (noformēšana 5 darb.dienas)-10 EUR 

Ceļojumu apdrošināšana -1.70 EUR

 https://evisa.kdmid.ru - E –vīza noformēšana patstāvīgi Noformējot patstāvīgi e-vīzu , tūrists pats ir atbildīgs par tās pareizu noformēšanu.

Gadījumā, ja vīza nav noformēta pareizi, klients pats atbild par radušies finansiālajiem zaudējumiem. E-vīza jābūt izdrukāta (papīra formā) un pieejama visu ceļojuma laiku. firma  patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!! 

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 
• LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma; 
• nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība. Jabērnsceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara. 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.