Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17
18
19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Šveices panorāma ar MonblānuCena : € 295 no 255,- €

 

 

Datumi : 21.07.
6 dienas
visas naktis - viesnīcās 


Nirnberga, Berne, Lauterbrunnena, Trimellbahas ūdenskritums, Lucerna, Cīrihe, Montrē, Šamonī, Strasbūra

6 dienas, visas naktis - viesnīcās 

 1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

2. diena “Rietumpolija – Nirnberga – Austrumfrancija” Brokastis. Ceļš pa Poliju, Vāciju. Īsa apstāšanās Nirnbergā (Nürnberg), Bavārijā. Pilsētas nocietinājumu mūri un aizsargtorņi, Sv. Lorenca baznīca, 14. gs. Sv. Gara slimnīca, Hauptmarkt, Skaistā strūklaka, Frauenkirche, Rātsnams, Sv. Sebalda baznīca, Albrehta Dīrera māja, pils. Ceļš pa Vāciju. Nakts - viesnīcā Francijā, Augšreinas departamentā. 

3. diena “Austrumfrancija – Berne – Lauterbrunnena – Lucerna – Cīrihe – Austrumfrancija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Lauterbrunnenu, Berni, Lucernu. Centrālšveice. Šveices galvaspilsēta Berne (Bern) - fotopauze. Alpu pilsētiņa Lauterbrunnena (Lauterbrunnen), kas atrodas majestātiskā Lauterbrunnenas ielejā. Trimmellbahas ūdenskritums. Jungfrāvas (Jungfrau) kalnu masīva panorāma – Eiger (3970m), Mönch (4107m), Jungfrau (4158m) virsotnes. Centrālšveices krāšņākā pilsēta Lucerna (Luzern). Fīrvaldštetera ezera (Vierwaldstättersee) krasti, Kapellas tilts (Kapellbrücke), “visskumjākais akmens gabals pasaulē” - piemineklis „Mirušais Lauva”. Cīrihe (Zürich). Šī pilsēta atrodas Šveices ziemeļos, valsts vācvalodīgajā daļā. Tā ir Šveices lielākā pilsēta, pasaules līmeņa finanšu centrs. Nakts - viesnīcā Francijā, Elzasas reģionā. 

4. diena “Austrumfrancija – Montrē – Šamonī-Monblāna – Austrumfrancija” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Šamonī, Montrē. Pārbrauciens līdz Ženēvas ezeram. Pauze prestižā klimatiskā kūrortpilsētā Montrē (Montreux), kur dzīvoja Barbara Hendriksa, Fredijs Merkurijs, Vladimirs Nabokovs, Igors Stravinskis, Pjotrs Čaikovskis, Bils Geitss. Francija. Šamonī-Monblāna (Chamonix-Mont-Blanc), kas atrodas Alpu kalnu pakājē. Iespēja (atkarībā no laika apstākļiem) pacelties ar trošu ceļu vagonu vai kalnu vilcenu uz vienu no Alpu virsotnēm – Brévent (2525m) vai Montenvers (1613m). Monblāna (Mont-Blanc), Rietumeiropas augstākas virsotnes (4810m), brīnumskati. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Francijā, Elzasas reģionā. 

5. diena “Austrumfrancija – Strasbūra – Rietumpolija” No rīta – Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – iepazīšanās ar Strasbūras vēsturisko centru un brauciens uz tirdzniecības centru. Strasbūra: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Notre-Dame katedrāle, Kammerzell māja, Gutenberga laukums. Brīvais laiks. Tirdzniecības centra apmeklējums. Ceļš pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

6. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 6. uz 7. dienu. 

 € 110 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās 
 € 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās) 

Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 

Papildus izdevumi: 
brauciens uz Berni, Lauterbrunnenu, Lucernu, Cīrihi (bez ieejas biļetēm) - 45€, 
brauciens uz Montrē, Šamonī (bez ieejas biļetēm) - 55€
iepazīšanās ar Strasbūru un brauciens uz tirdzniecības centru - 15€ 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

 Trimmelbahas ūdenskritums – 11 CHF, 
 kalnu pacelāji – 30.50€,

 AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€ dienā. Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums polise AAS BAN. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.