Ziemassvētki Tatru kalnos un atpūta termālos ūdeņos.

 

no EUR 135

 

Ziemassvētki Tatru kalnos un atpūta termālos udeņos

 

Poprada, Bešeņova, Levoča, Spišas pils, Zakopane, Kežmaroka 


4 dienas, visas naktis – viesnīcās 

23/12 - 26/12/2017 


1. diena “Rīga – Poprada” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Pauze senā Ļubļina (Lublin). Nakts - viesnīcā Slovākijā, Popradas apkaimē. 


2. diena “Poprada – Bešeņova – Levoča – Spišas pils – Poprada” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Bešeņovu, Levoču, Spisas pili. Spišas pils (Spišský hrad) apskate no ārpuses. Levoča (Levoča). Levočas vecpilsētā labi saglabājusies renesanses stila apbūve un pilsētas aizsardzības mūri. Levoča tika iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Atpūta termālos ūdeņos kompleksā Bešeņovā (Bešeňová). Nakts - viesnīcā Slovākijā, Popradas apkaimē. 


3. diena “Poprada – Zakopane – Kežmaroka – Poprada” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Zakopani un Kežmaroku. Polija. Atpūta poļu kalnu Zakopanes (Zakopane) kūrortpilsētā. Brīvais laiks. Atpūta termālos ūdeņos kompleksā (www.termabania.pl). Slovākija. Pauze Kežmarokas (Kežmarok) vēsturiskajā centrā. Sv. Trīsvienības baznīca. Nakts - viesnīcā Slovākijā, Popradas apkaimē. 


4. diena “Poprada – Rīga” Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. A


tgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 4. uz 5. dienu. 


Cena: € 175 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā € 45 papildus maksa par izvietošanu vienviet. Istabās viesnīcās € 60 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)


 Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 


Papildus izdevumi: brauciens uz Zakopani un Kežmaroku - 45€, brauciens uz Bešeņovu, Levoču, Spišas pili - 35€ (bez ieejas biļetēm), Beseņovas “termāla biļete” - 18€, medicīniskā apdrošināšana – no 0.90€ dienā. Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20.