Vasaras brīvdienas Slovākijā!

 

Cena : € 185,- 150 ,- € (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Datumi :20.07., 24.09.

5 dienas

visas naktis viesnīcās


Pilis, kalni, termas, alas un un guraļu virtuve! Spiškas pils - Levoča - Kežmaroka - Peninu Nacionālais parks, brauciens ar plostiem - Vrboras Termālais parks - Augstie Tatri - Stari Svokovec - Demjanova alas - Bešenovas parka termālie ūdeņi


Slovākija - apburošu kalnu, zaļu mežu, pasakainu alu un ārstniecisko minerālūdeņu avotu zeme. Šeit atrodamas bruņinieku pilis, nepieejamas klinšu virsotnes, gleznainas ielejas, zaigojoši ūdenskritumi un mazi ciematiņi ar unikāliem tautas daiļamatu meistaru radītiem muzejiem, dabas rezervātiem un nelielām mājīgām pilsētām, kas saglabājušas senatnes burvību. 


1.diena. Plkst. 05:30 izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā. 


2.diena. Slovākija: Spiškas pils - Levoča - Kolibas nacionālais krodziņš. Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Slovākiju. Dienas pirmajā pusē apmeklējam Spiškas Podhradje pilsētu un Spiškas pili, kas ir viena no lielākajām un iespaidīgākajām visā Eiropā. Pils paceļas gandrīz 200m virs pilsētas, uz dolomītu klints , kas apdzīvota vairāk nekā 10 000gadu tālā pagātnē. Pilī ierīkots muzejs ar nenovērtējamām pagātnes liecībām, bet pilsēta kopā ar pili iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Iespēja - pils un muzeja apmeklējums (par papildus samaksu: 5 / 3 €). Pastaigas pa seno karaļu pilsētu Levoču, kuras vecpilsētā ir labisaglabājusisenatnes elpa, apskatāma renesanses stila apbūve, kas mūsdienās tā pasludināta par arhitektūras pieminekli(UNESCO). Levoča pamatoti lepojas ar arkām rotāto rātsnamu, Meistara Pāvila laukumu, unikālo gotisko Sv.Jēkaba dievnamu ar 18 altāru komplektu (apskate par papildus samaksu: ~ 3 €), freskām rotātiem namiem, pilsētas aizsardzības mūriem u.c. Ierašanās Popradā, izvietošanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās, (par papildus samaksu - 19 / 15 €), vakariņas nacionālajā restorānā «Koliba», kur dzīvās mūzikas un deju pavadībā varēs izbaudīt jauku vakaru, slovāku nacionālos ēdienus un dzērienus. Nakts viesnīcā Popradā. 3.diena. Kežmaroka - plostošana pa Dunajecas upi - termālie ūdeņi Vrborā. Brokastis viesnīcā. Brīvs laiks Popradā vai izbraukuma ekskursiju Nr.1: Kežmaroka - plostošana pa Dunajecas upi - termālie ūdeņi Vrborā (par papildus samaksu: 50 €). Ekskursija pa karaļu pilsētu Kežmaroku, pilsētu, kas no seniem laikiem bijusi nozīmīgs amatniecības un tirdzniecības centrs. Lieliskisaglabātā vecpilsēta piedāvā apskateisavus vēsturiskos un arhitektūras dārgumus: bruģētas ieliņas ar krāsainiem namiem, iespaidīgo renesanses stila pili un rātsnamu, 17.gs. protestantu baznīcu, kas uzcelta no koka bez naglām u.c. interesantus dievnamus. 1950.gadā pilsēta pasludināta par arhitektūras pieminekli, bet mūsdienās Kežmaroka izveidojusies par Eiropas tautas daiļamatnieku festivālu pilsētu. Dienas turpinājumā dodamies uz Peninu Nacionālo parku, kur pieredzējušu instruktoru - plostnieku pavadībā dosimies aizraujošā braucienā ar plostiem pa Dunajecas upi. Brauciens 11km garumā vedīs cauri kanjonam ar neparasti krāšņām klintīm un dramatiskiem dabas skatiem. Pēc nobrauciena Jūs sagaida pikniks Tatru kalniešu sētā, kur slovāku tautas mūzikas pavadībā nobaudīsiet slovāku virtuvi un vēl, būs iespēja piedalīties aizraujošā konkursā. Dienas noslēgumā aicinām atpūsties Vrbovas termālā parkā (par papildus samaksu - 14 € / 11 €, transfērs + ieejas biļete uz 3 stundām). Vrbovas termālā parkā atrodams septiņu āra baseinu komplekss, ūdeņi ir bagāti ar minerāliem, kas atzīti par visaugstvērtīgākiem Centrālajā Eiropā. Ūdens temperatūra baseinos patīkama, silta līdz +38C, veselīgie ūdeņisniedz lielisku atpūtu. Tiem, kas vēlas aktīvāku atpūtu, pieejami vairākislīdkalniņi, augstākais slidkalniņš virs 60m. Nakts viesnīcā Popradā. 


4.diena. Augstie Tatri - Demjanova alas - Bešenovas Termālais parks - Polija. Brokastis viesnīcā. Augstie Tatri, kalnu kūrorts Starij Smokovec, brauciens ar kalnu tramvaju, pastaigas pa kalnu takām līdz Studenovodski ūdenskritumam. Pārbrauciens līdz gleznainam kalnu ezeram Štrebske Pleso. Būs iespējas izbaudīt kalnu gaisa svaigumu, dabas skaistumu un iemūžināt fotogrāfijās Augsto Tatru kalnu krāšņās ainavas. Brauciens uz Demjanova ieleju, kas atdala Augstos un Zemos Tatru kalnus, tur apmeklēsim vienu no skaistākām Eiropas alām Demjanova Brīvības alu (par papildus samaksu: ~ 20 €). Pastaigas laikā alās sastapsimies ar pazemes pasaku valstību - miljoniem gadu veidotiem mirdzošiem stalaktītiem, akmens ūdenskritumiem, ērģelēm, ezeriem, bezdibeņiem, dziļām aizām un šauriem koridoriem. Dienas noslēgumā atpūta Bešenovas Termālajā parkā, kur pieejami 13 atklātie un slēgtie baseini, 9 ūdens slīdkalniņi, vairāki labirinti, «akmens» pludmale un atpūtas centri ar pirtīm, džakuzi u.c. Parkā darbojas vairāki minerālūdeņu avoti ar temperatūru +27 un līdz +38C, kas uzlabos Jūsu veselību, atjaunos dzīvības spēkus un katram sniegs ūdens burvību. (par papildus samaksu: ~ 9 / 6 €). Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā. 


5 diena. Mājupceļš! Brokastis viesnīcā. Ceļš uz mājām: Polija, Lietuva, Latvija. Pusdienu pauze Polijā. Vēla atgriešanās Rīgā. 


 Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 

• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 

• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. Ceļojuma cenā ietilpst:

- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;

 - Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas; 

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 

- Grupas vadītāja pakalpojumi; 


Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 

- Medicīniskā apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);

- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Kežmaroka, plostošana pa Dunajecas upi, termālie ūdeņi Vrborā - 50.00 €;


Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju paketē” 


iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1 = maksājot Rīgā = 45.00 € / 38.00 € bērniem līdz 13 gadiem (12.99).


 

- Spiškas pils: pieaug. - 5 € / bērniem - 3 €;

- Vakariņas Kolibā: pieaug. - 19 € / bērniem līdz 12g - 15 €;

- Vrbovas term/parks: pieaug. - 14 € / bērniem līdz 12g - 11 €; 

-Bešenovas term/parks: pieaug. - 9 € / bērniem līdz 12g - 6 €;

- Demjanovas Brīvības alā: pieaug. - 8 € / bērniem - 5 €; 

- Kalnu tramvajs Tatros - apmēram 13-20 €;