Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Atlantijas okeāna piekrastes kūrortpilsētasCena : € 595 545,- €

 

 

Atlantijas okeāna piekrastes kūrortpilsētas Francijā un Spānijā. 
Uī, Parīze, Onflēra, Senmalo, Kankale, Senmišela, Dināna, Renna, Geranda, Larošela, Senmartena, Furā, Sansebastjāna, Getarija, Tolosa, Pamplona, Hihona, Ovjedo, Sen-Žan-de-Lūza, Biarica, Arkašona, Bordo, Lepuī-an-Velē, Bādenbādene

 Datums : 14.07.
14 dienas, 
visas naktis - viesnīcās 

 1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

2. diena “Rietumpolija – Uī – Parīzes apkaime” Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija, Beļģija. Īsa apstāšanās beļģu pilsētiņā Uī (Huy). Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē. 

3. diena “Parīzes apkaime – Parīze – Onflēra – Bretaņas ziemeļi” Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Parīzes (Paris) vēsturisko centru – Cité salu un apkārtni: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts - bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Brīvais laiks. Izbraukšana no Parīzes. Normandija. Pauze zvejnieku pilsētiņā Onflērā (Honfleur). Bretaņa. Nakts - viesnīcā Bretaņas ziemeļos. 

4. diena “Bretaņas ziemeļi – Senmalo – Kankale – Senmišela – Bretaņas ziemeļi” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Senmalo, Senmišelu, Kankali. Bretaņa. Viesošanās Senmalo (Saint-Malo/Sant-Maloù) pilsētiņā-cietoksnī, kas atrodas pie Atlantijas okeāna. Pilsētas nocietinājumi, pludmales. Atpūta pie okeāna. Pauze Kankalē (Cancale) – krāšņā pilsētiņā pie Senmišelas līča, kas ir slavena ar savu speciālizāciju – austeru audzēšanu. Iespēja nodegustēt austeres. Normandija. Viena no pasaules brīnumiem - Senmišelas abatijas uz granīta klints jūras līcī (Abbaye du Mont-Saint-Michel) – patstāvīga apskate. Nakts - viesnīcā Bretaņas ziemeļos. 

5. diena “Bretaņas ziemeļi – Dināna – Renna – Geranda – Bretaņas dienvidi” Brokastis. Bretaņa. “Mākslas un vēstures pilsēta” - Dināna (Dinan) Ransas upes krastos. Elegantā Bretaņas galvaspilsēta Renna (Rennes/Roazhon). XVII.-XVIII. gs. ēkas, Bretaņas parlaments, rātsnams, Tirgus laukums. Geranda (Guérande/Gwenrann) – “Baltās Zemes” – kopš romiešu laikiem sals ražošanas reģiona centrs. 1434 m pilsētas aizsardzības mūris. Nakts – viesnīcā Bretaņas dienvidos. 

6. diena “Bretaņas dienvidi – Fura – Larošela – Senmartena – Pamplonas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Franciju. Pauze pie okeāna Furā (Fouras) kūrortpilsētā. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Laroselu un Rē salu. Larošele (La Rochelle) – viens no Reformācijas centriem XVI gs. Francijā, “franču Ženēva”. Vecas ostas apskate un pastaiga pa pilsētas centru. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz Rē (Ré) salu pa graciozu tiltu, vienu no Eiropas inženieru brīnumiem. Salas galvaspilsēta – šarmantā Senmartenas (Saint-Martin) pilsētiņa ar tās XVII gs. fortifikācijām, parku un ostu, kur XVII gs. piestāja tirdzniecības kuģi ar dargām krāvām no Karību salām. Rē sala ir populāra atpūtas vieta un arī ir zināma ar saviem sālspurviem. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Nakts – viesnīcā Spānijā netālu no Pamplonas vai Vitorijas.

 7. diena “Pamplonas apkaime – Sansebastjāna – Tolosa – Pamplonas apkaime” Brokastis. Spānija, Basku Zeme. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sansebastjānu. Sansebastjana (Donostia / San Sebastián) – Basku zemes elitārā kūrortpilsēta, kas atrodas Biskajas līča krastā. Igueldo kalns ar skatu laukumu, no kura paveras neaizmirstama La Concha līča panorāma, La Concha pludmale, Monte Urgull, Vecā pilsēta, La Bretxa tirgus, Zuriolas tilts. Atpūta pie Biskaja līča. Pauze viduslaiku Tolosā (Tolosa). Nakts – viesnīcā Spānijā netālu no Pamplonas vai Vitorijas. 

8. diena “Pamplonas apkaime – Getarija – Pamplona – Pamplonas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Getariju un Pamplonu. Zvējnieku pilsētiņa un kūrorts, modes dizainera Kristobala Balensiagas dzimtā vieta - Getarija (Guetaria/Getaria). Kristobala Balensiagas muzejs. Atpūta pie jūras. Pamplona (Pamplona/Iruña) – Navarras autonomijas galvaspilsēta, kas ir slavena ar savu vēršu skriešanas festivālu un viduslaiku vecpilsētu. Nakts – viesnīcā Spānijā netālu no Pamplonas vai Vitorijas. 

9. diena “Pamplonas apkaime – Hihona – Ovjedo – Laredo – Pamplonas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Hihonu un Ovjedo vai uz Laredo. Hihona (Gijón/Xixón) – sēna pilsēta pie Biskaja līča. Atpūta pie jūras. Ovjedo (Oviedo/Uviéu) – Astūrijas autonimā reģiona administratīvais centrs. Ovjedo vēcpilsētu dēvē par muzeju zem atklātas debess. Alternatīvi, var pavadīt dienu pie jūras Laredo (Laredo) kūrortpilsētā. Nakts – viesnīcā Spānijā netālu no Pamplonas vai Vitorijas. 

10. diena “Pamplonas apkaime – Sen-Žan-de-Lūza – Biarica – Pamplonas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sen-Žanu-de-Lūzu, Biaricu. Francija. Sen-Žan-deLūza (Saint-Jean-de-Luz) – Francijas Basku zemes pērle. Biarica (Biarritz) – viena no visprestižākajām franču kūrortpilsētām, imperatora Napoleona III un imperatrises Eižēnijas iemīļotā atpūtas vieta. Atpūta pie Biskajas līča. Nakts – viesnīcā Spānijā netālu no Pamplonas vai Vitorijas. 

11. diena “Pamplonas apkaime – Arkašona – Bordo – Klermonas apkaime” Brokastis. Ceļš pa Spāniju, Franciju. Arkašonas (Arcachon) kūrortpilsētā. Pauze Bordo (Bordeaux) - Akvitānijas vēsturiskā reģiona centrs Garonnas upes krastos. Nakts – viesnīcā pie Klermonas. 

12. diena “Klermonas apkaime – Lepuī-an-Velē – Austrumfrancija” Brokastis. Ceļš pa Franciju. Lepuī-an-Velē (Le-Puy-en-Velay), kas atrodas uz Sv. Jēkaba ceļa. Dievmātes katedrāle. Francijas Dievmātes monuments uz klints. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē reģionā. 

13. diena “Austrumfrancija – Bādenbādene – Rietumpolija” Ceļš pa Franciju, Vāciju. Bādenbādene (Baden-Baden) – pasaules slavenā termālā kurortpilsēta: vecpilsēta, kazino, trinkhalle. Iespēja atpūsties termālos ūdeņos Karakalas termās. Tranzīts. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

14. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 14. uz 15. dienu. Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
 brokastis viesnīcās pēc programmas, 
 ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

 Papildus izdevumi: 
Parīzes apskates ekskursija – 25€,
brauciens uz Senmalo, Kankali, Sanmišelu – 55€ (ieskaitot abatijas ieejas biļeti),
brauciens uz Larošelu un Rē salu - 35€,
brauciens uz Sansebastjānu, Tolosu - 45€, 
brauciens uz Getariju, Pamplonu – 40€, 
brauciens uz Hihonu, Ovjedo – 55€ vai brauciens uz Laredo - 15€,
brauciens uz Sen-Žan-de-Lūzu, Biaricu - 45

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.

funikulieris Sansebastjānā – 3.15€, 
Balensiagas muzejs – 10€, 
Karakalas termas – 16€ par 2 stundām,
 AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no 0.90€ dienā.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.