Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26
27
28 29 30 31

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Karaliska Krakova - atpūta kalnos - termas - brauciens ar plostiemCena : 150 € 120,-

 

 

 Varšava - Krakova - Veļička - Brauciens ar plostiem pa Dunajec upi un atpūta termālajos baseinos - Čenstohova 


Izbraukšanas datumi: 24.08.

 (4 dienas/visas naktis viesnīcās)


 1. diena: Tranzīts pa Poliju - Varšava – Krakova. Agri no rīta (05:30) izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva. Polija. Varšavas pastaigas ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €). Vecpilsēta, kas paveras no Vislas upes krasta. Karaliskā pils, restaurētas elegantas ēkas, tirgus laukums, neskaitāmas un arhitektūras ziņā dažādas baznīcas - pašiskaistākie pilsētas nostūri. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē.


 2. diena: Veļička - Krakova. Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: uz Veļičkas sāls raktuves (par papildus samaksu: 10 €; ieejas biļete sāls raktuves ar ekskursiju: 89 PLN; bērniem - 69 PLN ). Raktuves darbojas jau apmēram 700 gadus. Tās izveidotas kā pazemes labirints ar kopējo garumu vairāk kā 300 kilometri. Tūristu apskatei domātā daļa ir vairāk kā 4 kilometri un aptver 20 šahtas. 1978. gadā raktuves tika iekļautas UNESCO Pasaules kultūras mantojumu sarakstā. Tas ir vienīgais kalnrūpniecības objekts, kas darbojas no viduslaikiem līdz mūsdienām. Nolaižoties 135 metrus dziļāk iepazīsieties ar šahtas seno vēsturi. Lejā pastāvīga temperatūra ir + 14 C, tāpēc būtu jāpaņem līdzisiltāku apģērbu. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Krakova apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €). Krakova ir trešā lielākā pēc iedzīvotāju skaita pilsēta Polijā, šeit dzīvo apmēram 760 tūkstoši iedzīvotāju. Ekskursija pa vecpilsētu: Karaliskā Vāveles pils, katedrāle un Zigmunda zvanu tornis, Barbakans, Tirgus laukums – viens no lielākajiem Eiropas laukumiem, Rātsnama tornis, Sv. Voiceha baznīca, piemineklis Adamam Mickevičam, Zbaracki pils, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, bīskapu pils, Kazimežs – ebreju kvartāls, Krakovas akadēmija. Brīvais laiks. Brīvajā laikā iespējams pavakariņot vienā no kafejnīcām vai vecpilsētas restorāniem. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē.


 3. diena: Brauciens ar plostiem pa Dunjac upi un atpūta termālajos baseinos. Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.3: uz Dunajec upi (par papildus samaksu: 35 € - biļetes uz braucienu ar plostiem ir iekļautas cenā) un atpūta termālajos baseinos (ieejas biļetes par papildus samaksu: 70 PLN = 17 €). Šodien mūs gaida divu stundu ilgs nobrauciens tradicionālos plostos pa Dunajec upi, kas tek cauri kaļķakmens kalnu aizā. Tas ir neparasts piedzīvojums, kura laikā var baudīt kalnainās ainavas. Tūristi brauc uz tradicionāliem koka plostiem, kurus vada pārvadātājs nacionālos tautas apģērbos. Kopējais nobrauciena garums - 15 km pa šauru upi, kas vijas caur kalniem. Otrajā dienas pusē mums ir paredzēta atpūta termālajos baseinos Bukowina Tatrzanska (ieejas biļetes tiek apmaksātas uz vietas - 70 PLN = 17 €). Dabīgais minerālūdens tek no pazemes dzīlēm un tiek atdzesēts līdz 32- 38 grādiem, kas ļauj baudīt peldes šeit visu cauru gadu. Nakts viesnīcā Krakovas apkārtnē. 


4. diena: Čenstohovā. Brokastis. Čenstohova - Polijas reliģiskais centrs. Jasna Gora – ļotislavena svētceļojumu vieta Eiropā. Klosteris ir populārs ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kas rada brīnumus un kurai piedēvē pārdabiskas spējas. Šo ikonu ciena un pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Saskaņā ar tradīciju, to radīja Svētais Luka. Sakarā ar tumšo ikonas nokrāsu, to dēvē arī par „Melno Madonnu”. Tā kā ikona dara brīnumus, tad daudzi cilvēki cenšas pateikties par brīnumiem, kurus tā izpilda. Čenstohovā ir izveidots speciāls muzejs, kurā glabājas to cilvēku dāvanas, kuriem tā ir palīdzējusi. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā. 


 Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi): 

• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas. 

• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma. 


Ceļojuma cenā ietilpst: 

- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;

 - Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

 - Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); 

- Grupas vadītāja pakalpojumi;


 Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”: 

- Medicīniskā apdrošināšana: 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+); 

- izbraukuma ekskursija Nr.1: uz Veļičkas sāls raktuves: 10 €; 

- izbraukuma ekskursija Nr.2: Krakova apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €; 

- izbraukuma ekskursija Nr.3: nobrauciens ar plostiem pa Dunajec upi : 35 € (nobrauciens ir iekļauts cenā) un atpūta termālajos baseinos (ieejas biļetes tiek apmaksāta uz vietas 70 PLN = 17 €) 


Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3;= Maksājot Rīgā = 45.00 € ( visiem t.s.bērniem ) 


- Varšavas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €;

- Ieejas biļete sāls raktuves: pieaugušajiem: 89 PLN; bērniem - 69 PLN; 

- Atļaujas fotografēšanā sāls raktuves: 10 PLN; 

- ieejas biļetes termālajos baseinos: no 70 PLN = 17 € 

- audio sistēma Krakovas ekskursijai- 2 €;

- Karaliskā Vāveles pils: pieaugušajiem / bērniem


 ❖Karaļa telpas: 18 PLN / 11 PLN

 ❖karaliskās palātas: 25 PLN / 19 PLN

 ❖Kroņa dārgumu krātuve: 18 PLN / 11 PLN 

 ❖Austrumu māksla: 8 PLN / 5 PLN

 ❖Zaudēto Vāvele: 10 PLN / 7 PLN 

 ❖Gara ala: 3 PLN 

 ❖Īslaicīgas izstādes: 3 PLN 

 ❖Katedrāle: 10 PLN / 5 PLN 

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.