Lielbritānija

 Anglijā ir sakoncentrēts vislielākais kultūrvēsturiskā mantojuma objektu skaits. Šeit atrodas Londona – pilsēta, kas bagāta ar neskaitāmiem arhitektūras pieminekļiem, teātriem, nakts dzīvi, veikaliem, restorāniem, muzejiem un mākslas galerijām. Vindzora, Oksforda, Kembridža, Jorka, Bāta, Birmingema, Mančestra, Liverpūle – tās ir tikai dažas Lielbritānijas pilsētas, kuras būtu vērts apmeklēt. Vēl viens ievērības cienīgs šī reģiona apskates objekts ir Stounhendža – pats noslēpumainākais vēstures piemineklis Lielbritānijā.

Skotija – tie ir kalni, ezeri, viršiem klāti tīreļi, dūdu skaņas un tradicionālais viskijs. Šeit varēsiet atrast neskartus savvaļas dabas nostūrus. Skotija ir ornitologu paradīze – uz salām ir izveidoti neskaitāmi jūras putnu rezervāti.

Tauers un Tauera tilts – Londonas populārākais apskates objekts un pilsētas simbols. Diez vai atradīsies kaut viens tūrists, kurš nebūs dzirdējis neko par Bigbenu – trešo augstāko pulksteņa torni pasaulē un Bekingemas pili – britu monarhu rezidenci.