Par mums


Braucienu grafiks


Vīzas


Pakalpojumi


Autobusu parks


Forums


Kontakti
P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16
17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kā mūs atrast

Pērses iela 9/11, Rīga filiāle: Pragas iela 2, Rīga (karte)

Top.LV
GISMETEO.RU: погода в г. Рига

 

Spānija ar Maļorkas salu.Cena : € 895 630,- €

 

 

Nirnberga, Vjēna, Monserata, Barselona, Tossa de Mara, Peniskola, Valensija, Palma de Maļorka, Alkudija, Formentora, Valdemosa, Sakalobra, Benidorma, Alikante, Andora la Velja, Sensirka, Strasbūra 

datums : 29/09 - 13/10/2018
15 dienas
visas naktis - viesnīcās 

1. diena “Rīga – Rietumpolija” Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 

2. diena “Rietumpolija – Nirnberga – Austrumfrancija” Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija. Pauze Bavārijā Nirnbergā (Nürnberg). Pilsētas nocietinājumi, Sv. Lorenca baznīca, Hauptmarkt laukums, Dievmātes baznīca, rātsnams, Sv. Sebalda baznīca, A. Dīrera māja, pils. Ceļš pa Vāciju. Nakts - viesnīcā Francijā, Franškontē reģionā. 

3. diena “Austrumfrancija – Vjēna – Kostabrava” Ceļš pa Franciju. Pauze Vjēnas (Vienne) pilsētā, kas izvietota Ronas ūpes krastos. Vjēna ir viena no bagātākam ar romiešu laiku monumentiem pilsēta Francijā. Augusta un Līvijas templis, Piramīda (pēc leģendām - Pontija Pilāta apbedīšanas vieta), Sanmorisa katedrāle. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Vakarpusē - ierašanās Katalonijā, Kostabravas (Costa Brava) kūrortpiekrastē. Nakts – viesnīcā Kostabravā. 

4. diena “Kostabrava – Barselona – Monserata klosteris – Kostabrava” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Monseratu un Barselonu. Monserata (Montserrat) klosteris, kas ir izvietots uz Monserata kalna terases. Klosterbaznīcas patstāvīga apmeklēšana, pastaigas pa kalnu takām, skatu laukumi, no kuriem paveras brīnumskaisti skati. Barselona (Barcelona) – Katalonijas galvaspilsēta. Barselona allaž ir bijusi saikne starp Spāniju un Rietumeiropas valstīm. Iepazīšanās ar pilsētu: arhitekta A. Gaudi darbi (Svētās Ģimenes templis, Casa Milá, Casa Batlló), Katalonijas laukums, Gotiskais kvartāls, Ramblas bulvāris, Kristofora Kolumba piemineklis, osta, Montžuikas kalns. Nakts – viesnīcā Kostabravā.

 5. diena “Kostabrava – Tossa de Mara – Kostabrava” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu brauciens uz Tossu de Maru (Tossa de Mar) – vienu no krāšņākajām piekrastes kūrortpilsētām. Atpūta pie jūras, iespēja apmeklēt vecpilsētas viduslaiku cietokšņa celtnes un izsmalcinātus veikalus. Flamenko izrāde (dejas flamenko stilā, tenors, spāņu ģitāra utt.) ar vakariņām. Nakts – viesnīcā Kostabravā.

 6. diena “Kostabrava – Peniskola – Valensija” Brokastis. Izbraukšana uz dienvidiem. Pauze Peniskolā (Peníscola/Peñíscola) – viduslaiku nocietinātā pilsētā. Templiēsu cietoksnis. Atpūta pie jūras. Ierašanās Valensijas piekrastē. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Valensiju. Iepazīšanās ar Valensijas (València/Valencia) vēsturisko centru. Tā ir mākslu un zinātņu pilsēta, iespējams, paeljas dzimtene. Pārbrauciens ar prāmi uz Maļorkas salu. Nakts – uz prāmja. 

7. diena “Palma de Maļorka” Ierašanās Maļorkas (Mallorca) salā. Sala slavena ar savu labvēlīgo Vidusjūras klimatu – te ir ap 300 saulaino dienu gadā. Maļorkā atrodas slavenību rezidences – Spānijas karaļnama pārstāvju, kā arī Maikla Duglasa, Mihaela Šumahera, Klaudijas Šiferas, Borisa Bekera. Sala ir iecienīts tūrisma objekts. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Palmu. Palma de Maļorka (Palma de Mallorca) – Baleāru salu autonomijas galvaspilsēta, Maljorkas salas lielākā pilsēta. Bellver cietoksnis, Sv. Marijas katedrāle, arābu pirtis, tirgus laukums ar art nouveau ēkām, vēršu cīņu arēna, piejūras promenāde. Iekārtošanās viesnīcā kūrortpilsētā netālu no Palmas. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

 8. diena “Alkudija – Formentora” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Alkudiju. Alkudija (Alcúdia). Pilsēta ir galvenais tūrisma centrs Maļorkas ziemeļos. Tā ir liels kūrorts, kurš ir populārs ģimeņu tūristu vidū. Alkudijas vecpilsēta ir labi saglabājusies ar ēkām pat no XIII. gs. Vecpilsētu ieskauj viduslaiku mūris. Šobrīd tā ir viena no apmeklētākajām pilsētām Maļorkā. Atpūta pie jūras. Formentoras pussalas (Península de Formentor) skati, Formentoras pludmale. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā. 

9. diena “Sakalobra – Valdemosa” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Tramuntanas kalniem. Tramuntanas kalnu masīvs (Serra di Tramuntana). Brauciens pa līkumaino Tramuntana kalnu grēdas serpentīna ceļu līdz Sakalobrai (Sa Calobra). Aizraujoši panorāmas skati. Atpūta pie jūras. Valdemosa (Valldemossa) – viens no skaistākajiem Maļorkas ciematiem, kur atrodas karaļu Kartūziešu klosteris, kur pavadīja ziemu F. Šopēns un Ž. Sanda. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

 10. diena “Palma de Maļorka – Valensijas apkaime” Izbraukšana no viesnīcas. Pārbrauciens ar prāmi uz cietzemi. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais vakars. Nakts – viesnīcā netālu no Valensijas. 

11. diena “Valensijas apkaime – Benidorma – Alikante - Valensijas apkaime” Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Benidormu un Alikanti. Benidorma (Benidorm) – atpūta pie jūras. Atpūta pie jūras Alikantē (Alacant/Alicante) - Baltā Krasta (Costa Blanca) centrā. Nakts – viesnīcā netālu no Valensijas.

 12. diena “Valensijas apkaime – Andora la Velja – Andoras Rietumi” Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Vakarpusē - ierašanās Andorā (Andorra) - pundurvalstī, kas atrodas Pirenejos un kurai ir robežas ar Spāniju un Franciju. Vēl nesen tā bija patriarhāla zeme, bet tagad ir moderna Eiropas minivalsts. Pastaiga pa valsts galvaspilsētu Andoru la Velju (Andorra la Vella): Valiras kalnu upe, Santestēves baznīca, „Ielejas nams”, ielas ar veikaliem un tirdzniecības centriem. Iepirkšanās laiks. Nakts - viesnīcā Andorā. 

13. diena “Andoras Rietumi – Sensirka – Austrumfrancija” Brokastis. Ceļš pa Andoru, Franciju. Pauze Sensirkā (Saint-Cirq-Lapopie) - vienā no skaistākajām pilsētiņām Francijā. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē reģionā.

14. diena “Austrumfrancija – Strasbūra – Rietumpolija” Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā NotreDame katedrāle, Kammerzell nams, Gutenberga laukums. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē. 15. diena “Rietumpolija – Rīga” Brokastis.
 Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī.


Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, 
brokastis viesnīcās pēc programmas, pārbraucieni ar prāmi uz Maļorku un atpakaļ (klājas vietas),
 ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”. 

Papildus izdevumi: 
Flamenko izrāde – 55€, 
brauciens uz Tossu – 25€, 
brauciens uz Barselonu/Monseratu - 55€,
iepazīšanas ar Palmu de Maļorku – 35€,
brauciens uz Alkudiju - 35€,
brauciens uz Tramuntanas kalniem – 40€,
iepazīšanās ar Valensiju - 30€, 
brauciens uz Benidormu un Alikanti - 45€ 

Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%. 

Kartūziešu klosteris – 8.50€,
 piemaksa par izvietošanu 4-viet. kabīnēs uz prāmja (vienā virzienā) - 45€,
 piemaksa par izvietošanu 2-viet. kabīnēs uz prāmja (vienā virzienā) - 70€, 
AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no 0.90€ dienā.

 Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais tūristu skaits izvēles izbraukumos – 20.
 Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 604151805 (AAS Balta). Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.

 

« Atpakaļ

 

Uz augšu Sākumlapā
Par mums Braucienu grafiks Pakalpojumi Autobusu parks Forums Kontakti

SIA “INDI”

Rīga, Pērses iela 9/11

t. 67226627, 67210822

Email: indi@indi.lv

© 2003-2015 INDI Ltd.
Visas tiesības aizsargātas.