Polija

 Pavadiet tuvākās brīvdienas Polijā un ienirstiet tās omulīgajā atmosfērā! Pat divas vai trīs dienas šajā valstī, kas ir viena no lielākajām Eiropā, solās būt neaizmirstams ceļojums. Tūrēs uz Poliju parasti tiek piedāvāti ceļojumi uz šīs valsts lielākajām pilsētām – Varšavu un Krakovu, kā arī pilsētām, kas atrodas to tuvumā un ir interesantas ar to vēsturiskajiem arhitektūras pieminekļiem un muzejiem.

Varšavas un Krakovas senatnīgumu papildina jūras galvaspilsētas Gdaņskas un kalnu slēpošanas kūrorta Zakopanes skaistums, bet viduslaiku bruņinieku pilis pēc popularitātes konkurē ar neskaitāmajām baznīcām. Polijā ir vēl daudz kā interesanta, piemēram, “dejojošā” (“saliektā”) māja Sopotā un māja “ar kājām gaisā” Kašubā! Varēsiet pabūt zemnieku kāzās, izbraukt ar kuģīti pa kanāliem, apmeklēt Hitlera bunkuru “Vilka midzenis” un slaveno senāko Veļičkas sāls raktuvi!

Un, protams, noteikti jānogaršo poļu virtuve – Poliju grūti iedomāties bez gardā žureka un sātīgā bigos, dažādām desām un pīrāgiem, un poļu žubrovkas! Iepazīšanās ar Poliju gaida Jūs!