Autobusu parks

 


Pastāstīsim par tiem autobusiem, kurus mēs piedāvājam, lai kopā apceļotu daudzas valstis un pilsētas?

 Tie ir  Neoplan, Mercedes, Setra autobusi.

 • Autobus Mercedes
 • Autobus SETRA
 • Autobus Neoplan
 • Kādus tad autobusus izmanto  firma savos tūrisma braucienos?

  Galvenokārt, tos var sadalīt uz vienstāvīgiem, divstāvīgiem un pusotrstāvīgiem.

  Ar ko tad atšķiras šie autobusi viens no otra?

  Pusotrstāvīgā autobusā stāvs ar pasažieriem atrodas uz paaugstināta līmeņa, salīdzinot ar vadītāja vietām un ir vienīgais stāvs, bet divstāvīgā autobusā ir arī pirmais stāvs, kur var sēdēt tūristi.

  Saloni ir standarta, kaut gan ir dažas atšķirības.

  Sēdekļu izvietojums vienmēr ir vienāds, var būt tikai dažāds attālums starp tiem. Tas ir atkarīgs no autobusa klases – jo vairāk zvaigžņu, jo lielāk attālums starp sēdekļiem. Bet jebkurā gadījumā, vietas pietiks un Jūs vienmēr varēsiet novietot sēdekļus, kā Jums būs ērtāk, piemēram, izmainīt attālumu starp tiem. Vietu skaits autobusā ir atkarīgs no firmas – izgatavotāja, bet, apmēram, pusotrstāvīgam autobusam būs 42 vietas, divstāvīgam – 62 vietas. Autobusā ir arī vietas ar galdiņu.

  Vēl, neskaitot ārējo izskatu un vietu skaitu, autobusi atšķiras ar savu komplektāciju: akustikas sistēma (mūzika), video – sistēma (komplekts: krāsaini monitori, parasti 2, 3 vai 4 un videomagnitofons), kondicionieris, bio – tualete (tualete ir vienmēr).

  Un nobeigumā varam piebilst, ka katrā autobusā ir bagāžas nodaļa, kuras tilpums ir pietiekami liels, lai ielikt tajā visas tūristu mantas.

  Tā mēs Jums izstāstījām visu, ko vajadzētu zināt par tūrisma klases autobusiem.

    

   

  Mūsu partneri:
   Ваш лучший выбор для поездок по Европе!